آرشیو ماهانه: فروردین ۱۳۹۶

پیام تسلیت

مادر شهید محمدعباس عموزاد دار فانی را وداع گفت عرض تسلیت بحضور فرزندان و کلیه بستگان سببی و نسبی مراسم تشییع جنازه مرحومه فردا ساعت ۱۰ صبح برگزار می گردد . حضور شما موجب دلگرمی و شادی روح مرحومه می باشد .

متن کامل »

افتخار ورزشی

موفقيت ژیمناست کار عزیز آقای فردین_وزین در مسابقات لیگ دسته یک استان مازندران با مربی گری میثم عموزاد را خدمت اهالی محترم روستا تبریک عرض می نماییم. فردین یکی از افتخارات روستا در ورزش مهدیرجه شده و چندین بار مقامهای خوبی کسب نموده است . تبریک به خانواده آقا فردین و به مربیان و مسئولین خانه ژیمناستیک سلامت  

متن کامل »

پیام تسلیت

متاسفانه با خبر شدیم دختر کوچولوی تازه به دنیا آمده ی آقای حسین پوریانی از دلسوزان و فعالان قرآنی روستا به علت مشکل درونی به رحمت خدا رفتند. خداوند به این عزیز و همسر محترمشون صبر دهد.

متن کامل »

عمرانی : روکش آسفالت ، پارک ، سالن ورزشی

با اتمام روکش اسفالت و افتتاح سالن ورزشی مرحوم پوریانی ودر حال اتمام پارک و تکمیل پروژه اسفالت مسیر مدرسه شهید عموزاد ومدرسه مرحومه خدیجه عموزاد وساکنین عزیزی که بیش از بیست سال خاک را تحمل نمودند. به امید خدا با تمام رایزنی که در حال انجام است تا قبل پایان سال لکه گیری مسیر پایگاه بسیج تا جنب منزل ...

متن کامل »

افتخار ورزشی …

کسب مقام اول وزن آزاد مسابقات وزنه برداری در نکا توسط آقای کوروش عموزاد فرزند روح الله را به ایشان و خانواده محترم و جامعه ورزشی مهدیرجه تبریک عرض میکنیم.  

متن کامل »